Naše bedýnky se stávají součástí Vašich příběhů,... 

... nechte nás je vyprávět.

Marky's

kontrastní hračky pro děti

Jedna z našich prvních bedýnek doputovala do Dánska, do jedné maličké útulné dílny, ve které vládne šicí stroj a moje sestra Markétka. Jako dítě sedávala ráda u šicího stroje a v dospělosti svou vášeň znovu objevila. Pod značkou Marky's šije spoustu krásných věcí pro děti, ale nejvíce se soustředí na černobílé hračky pro miminka. Černá a bílá jsou totiž mezi prvními barvami, které miminka dokáží zrakem rozlišit. Černobílé hračky jsou tak pro ně prostředkem pro první objevování, zkoumání a poznávání světa. A že je opravdu baví, dokazuje jejich úsměv a klid 🙂

O naší bedýnce říká:

"Bedýnka je kvalitním kouskem poctivého dřeva pro účel, jaký Vás jenom napadne. Díky variabilnosti použití Vám vznikne nekonečná potřeba mít další a další, protože v nich zkrátka vypadá všechno perfektně. Bedýnky od Lucky a Toma jsou prostě návykové. Btw. mám objednány další." 🙂

MiškaFoto

Michaela Havránková

Miška je naše skvělá kamarádka a rodinná fotografka. Věnuje se portrétní a svatební fotografii. Má cit pro zachycení toho správného momentu, i kdyby trval jen pár vteřin. Její fotky vystihují náladu daného okamžiku a jsou krásnou vzpomínkou nejen na samotné focení. Je nám velkým potěšením, že na fotkách, které plní rodinná alba, je i naše bedýnka.

VintageWear

obchod s oblečením a vybavením do města i do přírody

Když jsme poprvé navštívili kamennou prodejnu VintageWear, bylo hned jasné, že to tu musí být splněný sen pro každého, komu v žilách koluje aspoň trochu touhy po dobrodružství. Najde tu totiž všechno, co při takovém dobrodružství může potřebovat. Prodejna je navíc stylově zařízena a majitelé mají velmi přátelský a odborný přístup.

Za značkou VintageWear stojí dva sympaťáci, Kačka s Jardou, kteří svůj obchod provozují už od roku 2008. Zaměřují se na vybavení a oblečení do města i přírody a jsou výhradními dovozci batohů a vybavení Finn-Savotta a dalších značek. Vybavení i oblečení sami testují při svých cestách. Jsou také našimi vůbec prvními zákazníky a my jsme fakt moc vděční, že nám dali příležitost vyrobit pro jejich prodejnu bedýnky na míru, které dohromady tvoří celou prodejní stěnu.